Grubościówki wysokiej jakości dla profesjonalnych zakładów


Chcesz oferować swoim klientom najwyższej jakości produkty? Musisz korzystać ze sprzętu stolarskiego, który Ci do zagwarantuje! Niemiecki producent Winter Holztechnik to światowy lider w produkcji zaawanasowanych technologicznie i wytrzymałych maszyn stolarskich, gdzie cena jest zawsze adekwatna do jakości oraz bezawaryjności maszyny. By mieć pewność co do inwestycji w rozwój i wyposażenie zakładu stolarskiego, warto dokładnie przemyśleć i obliczyć korzyści wynikające z zakupu maszyny nowej wprost od producenta. Zakup maszyny używanej wydaje się z początkowo bardziej korzystny. Jednak gdy rozpoczną się wydatki związane z pogwarancyjnym serwisem, wymianą kosztownych części oraz długimi przestojami w pracy zakładu podczas naprawy, szybko okazuje się, że to właśnie inwestycja w solidną, nową maszynę, od sprawdzonego dostawcy, to realna korzyść, oszczędności i gwarancja ciągłości pracy w firmie. Potrzebujesz solidnej grubościówki? Dowiedź się dlaczego producent Winter Holtechnik będzie najwłaściwszym wyborem.

W opiniach klientów jako pierwszy argument wskazywana jest właśnie solidność i doskonałe wykonanie maszyn Winter. Mocne i stabilne konstrukcje, wysokogatunkowe materiały, odlewy żeliwa oraz elektronika. Kolejnym argumentem jest bezpieczeństwo pracy. Zabezpieczenie noży oraz walców, bezpieczniki wyłączające maszynę przy zaniku napięcia, przeciążeniach czy przegrzaniach, a także rozwiązania zabezpieczające przez przypadkowym uruchomieniem. Kolejnym powodem są niemal bezawaryjne i ekonomiczne w zużyciu mocne silniki. Następnie, wysokie i regulowane prędkości posuwu, dostosowane do różnych rodzajów materiału. Regulacja prędkości posuwu czy wysokości strugania odbywa się w wygodny i szybki sposób. Istotnym elementem jest również trwałość i łatwość ostrzenia, wymiany oraz konserwacji noży.  Grubościówki Winter posiadają wysokiej klasy noże na wałach spiralnych, mocowane na szerokości całego wału, wielokrotnego użytku i do samodzielnego ostrzenia.

Oferta grubościówek nowych i używanych na rynku jest ogromna. Oprócz parametrów pracy maszyny liczy się także oczywiście cena, a wraz z nią dodatkowe benefity jakie klient może uzyskać przy zakupie. Kupując maszynę stolarską Winter Holztechnik dedykowaną zaawansowanej, ciągłej produkcji, dostarczymy ją dla Ciebie w dowolne miejsce Polski – za darmo, a samo zamówienie możemy zrealizować nawet w 48 godzin. Wszystkie maszyny stolarskie Winter objęte są 5 letnią gwarancją. Dla wygody naszych klientów świadczymy telefoniczny oraz mobilny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Każdy serwisant to fachowiec cechujący się ponadprzeciętną wiedzą oraz doświadczeniem, tak aby działać sprawnie, skutecznie oraz z najwyższą dbałością o każdy szczegół. Oferujemy również bezpłatne doradztwo i pomoc techniczną na etapie wyboru, dopasowania i personalizowania maszyny do specyfiki każdego zakłady stolarskiego. Na etapie wyboru metody finansowania, przedstawimy Ci trzy konkurencyjne oferty banków, w oparciu o Twoją zdolność kredytową lub atrakcyjne warunki leasingu. Sprawdź już dzisiaj gamę strugarek grubościówek Winter Holztechnik w internetowym sklepie producenta.

Sprawdź Produkty!